Naši partneři

Rigips Saint-Gobain

Sádrokartony

“Jeden z nejvýznamnějších výrobců sádrokartonových systémů a zároveň náš dlouholetý, spolehlivý partner. Pravidelně nás školí a je připraven kdykoliv technicky poradit u složitých řešení stavby. ”

Rigips Saint-GobainSádrokartony

Baustoff+Metall

Stavební materiály

“Vysoce specializovaný dodavatel systémových stavebních materiálů, z oblasti suché výstavby, střešní izolace, fasády nebo dřevostavby. Rakouská rodinná firma se 100 pobočkami po celé Evropě. ”

Baustoff+Metall Stavební materiály

Wienerberger

Porotherm & Tondach

“Významný český výrobce stavebních materiálů, jehož produkty již několik desetiletí ovlivňují trendy ve stavebnictví. Základ nabídky tvoří proslulý zdící systém Porotherm nebo střešní krytina Tondach. ”

Wienerberger Porotherm & Tondach

Sopro

Stavební chemie

“Společnost Sopro je spolehlivým dodavatelem stavebních chemických výrobků po celé Evropě. Tyto výrobky používáme řadu let při realizaci obkladů a dlažeb, máme s nimi vynikající zkušenosti. ”

Sopro Stavební chemie

OBB

Izolace

“Dodavatel celého spektra kvalitních stavebních materiálů od renomovaných výrobců. V OBB nakupujeme vše pro výstavbu, zejména co se týká izolací, střešních krytin a příslušenství.”

OBBIzolace

Knauf

suchá výstavba

“Přední výrobce a dodavatel sádrokartonových produktů a systémů se kterým spolupracujeme již mnoho let. Poskytuje nám odborný servis při realizaci staveb, poradenství a zaškolování. ”

Knauf suchá výstavba

DEK

Stavební materiály

“Přední český dodavatel s širokým sortimentem stavebního materiálu pro naše stavby, který nám zároveň poskytuje technickou podporu a další služby.”

DEK Stavební materiály

... a další

 

Stavebniny Janík
www.stavebniny-janik.cz
Woodcote
www.woodcote.cz
AA+ Stavebniny Konsys
www.aastavebniny.cz
MPL Stavebniny
www.mpl-stavebniny.cz
Pro-Doma
www.pro-doma.cz

... a další