O nás

DUPLOMONT Ostrava

Komplexní stavební činnost

Jsme zkušená stavební firma z Ostravy s více než 25letou tradicí, která zajistí vaši stavbu od projektu až po kolaudaci.

Naším posláním je poskytnou zákazníkům kvalitní služby za dostupnou cenu a včas. Zakládáme si na profesionální technice, dlouholetých zkušenostech a spolehlivých, kvalifikovaných zaměstnancích. Věříme, že pružnost, férovost a nejvyšší kvalita je jedinou cestou k úspěchu.

V oboru se neustále vzděláváme, pracujeme s nejmodernějšími materiály a technologiemi ve stavebnictví, abychom splnili i ty nejnáročnější požadavky našich zákazníků. S tím nám pomáhají také naši pečlivě vybraní dodavatelé stavebního materiálu, se kterými nás pojí dlouhodobá spolupráce.

Záleží nám na dobrých vztazích nejen se zákazníky, ale také dodavateli a zaměstnanci. Dlouhodobě nás pojí vzájemná důvěra a zájem o úspěšné dokončení projektu. Pracujeme jako tým, na který se můžete kdykoliv spolehnout. Naším měřítkem je vaše spokojenost z dokončeného projektu.

0
Let
praxe
0
Úspěšných
projektů
0
Metrů
ploch
0
Spokojenýcz
zákazíků
Podhledy, obklady a dlažby

Bazén Třinec

Rodinný dům Krmelín

Kompletní výstavba

ZŠ a MŠ Baška

Rekonstrukce a přístavba

Hotel Clarion

Interiéry

Fakultní Nemocnice Ostrava

Podhledy

Reference

Spokojení klienti

Kodex firmy

KVALITA– Na trhu působíme již od roku 1996 a máme více než stovku spokojených zákazníků. Naše úsilí bylo již dvakrát ohodnoceno v soutěži staveb. V roce 2002 jsme obdrželi ocenění v soutěži Stavba roku, v roce 2007 následovalo ocenění Stavba Moravskoslezského kraje.
PRUŽNOST – Poptávky zpracováváme rychle a kvalitně. Vždy se snažíme pružně reagovat na požadované termíny.
ODBORNOST – Pravidelně školíme a vzděláváme své zaměstnance. Společně s technickým zázemím a dlouholetou zkušeností našich zaměstnanců ručíme za nejvyšší možnou kvalitu a spokojenost zákazníka.
FÉROVOST – Férovost podle nás do stavebnictví patří. S našimi zákazníky, dodavateli a zaměstnanci budujeme dlouhodobou spolupráci na základě důvěry.
SPOLEHLIVOST – Při realizaci Vaší stavby budeme parťákem, na kterého se můžete
za každé situace spolehnout.
ODPOVĚDNOST – Věříme, že transparentní jednání, dobré vztahy se zákazníky a obchodními partnery, zodpovědné chování vůči přírodě je absolutní základ slušné firmy.
DUPLOMONT Ostrava


Jsme zkušená stavební firma z Ostravy, která působí na trhu již více než 25 let. Zabýváme se výstavbou a rekonstrukcí objektů.

Ze specializovaných prací provádíme certifikovanou montáž sádrokartonových konstrukcí včetně protipožárních
a bezpečnostních.

Jsme proškoleni na montáž podhledových systémů včetně akustických. Postaráme se také o pokládku obkladů a vnitřních
i venkovních dlažeb.